Besplatna pripremna nastavu za prijemni ispit.

Poštovani kandidati, i ove školske godine Škola za dizajn „Bogdan Šuput“ organizuje besplatnu pripremnu nastavu za prijemni ispit. Potrebne materijale kandidati sami obezbeđuju i donese. PRIJAVA NIJE POTREBNA. Kandidati za sobom ostavljaju čist i uredan radni prostor, hvala!

Plan održavanja pripremne nastave je sledeći:

    Crtanje: 04.02. i 11.02.2023. od 10 do 13 časova

    Slikanje: 25.02. i 04.03.2023. od 10 do 13 časova

    Vajanje: 11.03. i 18.03.2023. od 10 do 13 časova

Potrebno je doći bar 15 minuta ranije.

*O eventualnim izmenama termina možete se informisati na sajtu, FB stranici škole ili telefonom na 021/512-244

Pribor i materijali za pripremnu nastavu:

CRTANJE

 • olovke
 • selotejp, gumica, krpica…
 • papir blok br. 5 SLIKANJE
 • tempere (akrilne boje nisu dozvoljene)
 • četkice, posuda za vodu, paleta, krpica…
 • papir blok br. 5 VAJANJE
 • spahtlice, nožići, trougao, uglomer, posuda za vodu…
 • glinu obezbeđuje Škola

VAŽNA NAPOMENA
Očekuje se velika posećenost pripremnoj nastavi, te nije realno očekivati nivo rada kao na individualnim časovima. Okruženje koje će kandidati osetiti tokom pripremne nastave su svakako dragoceno iskustvo jer slični uslovi vladaju i na prijemnom ispitu.