Otvorena je izložba Grafički dizajn “Nekad i sad”

U čast obeležavanja Dana Gradske biblioteke u Novom Sadu i 168 godina postojanja i rada, 23. septembra, u holu Odeljenja za odrasle korisnike „Đura Daničić” (Dunavska 1), u 19.00 časova otvorena je izložba Grafički dizajn nekad i sad, na kojoj su predstavljena idejna rešenja za zahvalnicu Zavičajne zbirke Gradske biblioteke u Novom Sadu. Izloženi radovi su nastali na radionicama koje je Zavičajna zbirka tokom proleća organizovala sa učenicima trećeg razreda Škole za dizajn „Bogdan Šuput”. Radovi su žirirani, a tri nagrađena su i štampana. Nakon svečanog otvaranja, zahvalnice su dodeljene ustanovama i pojedincima za doprinos i saradnju sa Zavičajnom zbirkom.

Posle dve nedelje izložda se preselila u školu gde je trajala dve nedelje sa otvaranjem 14.10.2013. god.